ZAŁOŻENIA
„The Champ Awards” został stworzony by rozwijać polski sport, pomóc w promocji prowadzonych działań oraz przyczynić się do zwiększenia świadomości polaków o potrzebie uprawiania sportu, czy to w formie zawodowej, czy czysto rekreacyjnej w celu poprawy poziomu życia.


ZAŁOŻENIA


The Champ Awards - polskie kampanie sportowe

Champ, Champion, Mistrz - tymi słowami określa się najlepszych, którzy są wzorem dla wielu i mają szerokie rzesze naśladowców. Agencja ABK rozpoczęła swoją działalność w 1991 roku od organizacji imprez sportowych oraz biegów masowych w Warszawie. Od tego czasu powstało wiele kampanii reklamowych, promocyjnych oraz społecznych, również prowadzonych przez naszą agencję, lecz biznes sportowy nie doczekał się wyróżnienia w postaci corocznie przyznawanych nagród. Niemal każda gałąź przemysłu ma swoje nagrody, niektóre nawet kilka, dlatego postanowiliśmy stworzyć pierwszą w Polsce nagrodę za najlepsze, unikalne kampanie marketingowe i promocyjne związane ze sportem.

The CHAMP Awards ma odzwierciedlać najważniejsze wydarzenia w minionym roku, a najlepsi wzorem imprez sportowych na najwyższym poziomie otrzymają medale i wyróżnienia. Nasze przedsięwzięcie, mamy nadzieję pomoże w rozwoju polskiego sportu jak również, na czym nam szczególnie zależy, połączy sport z biznesem. Firmy, między innymi dzięki The Champ Awards, uznają, że sponsoring wydarzeń sportowych, sportowców czy programów pomagających w szerzeniu kultury fizycznej przyniesie im większą wartość marketingową niż zwykła reklama.

Założeniem i ideą przedsięwzięcia „The Champ Awards” jest pomoc w rozwoju polskiego sportu, połączenie biznesu ze sportem w celu zwiększenia nakładów prywatnego i państwowego biznesu na programy upowszechniające kulturę fizyczna i sport oraz nagrodzenie wszystkich, którzy w minionym roku kalendarzowym znacząco przyczynili się do promocji sportu i rekreacji.

Nagrodzeni w konkursie “The Champ Awards” to produkty, marki, agencje, kampanie reklamowe i marketingowe, osoby, organizacje które wyróżniłyli się swoja postawą, wynikami, sukcesami osiągniętymi przez innowacje, unikalność i znakomicie prowadzonymi działaniami marketingowymi oraz swoją postawą wytyczyli nowe kierunki w rozwoju sportu i rekreacji w Polsce. To również wizjonerzy, innowatorzy, kreatorzy mający unikalne osiągnięcia na niwie powiązania sportu i biznesu.

Do konkursu mogą być zgłoszone prace we wszystkich wyszczególnionych kategoriach. Mogą one być zgłoszone przez ich inicjatorów, pomysłodawców, wykonawców, agencje i organizacje, które takie prace wykonały lub osoby / organizacje, które uważają, że te prace zasługują na wyróżnienie, ponieważ nie tylko wyróżniły się w środowisku sportowym lecz również swoją pracą, wynikami i realizacja założeń przyczyniły się do rozwoju sportu i rekreacji w kraju, regionie, środowisku lub dzielnicy.
2020 ABK Grupa. Wszelkie prawa zastrzeżone.